google-site-verification=CK5GsTVJRkQOAPJA0S7jEo-oN73UlOO0rhA2UA5ptnY

Z historie a současnosti

Vážení návštěvníci těchto webových stránek,

aktuálně se nacházíte v našem třetím e-shopu (první mnozí z vás znáte pod jménem www.VitalityLifestyle.cz,

druhý http://vitalitylifestyle.bestofvitamin.com zaměřený speciálně pro zájemce o osvědčené produkty společnosti CaliVita s podmínkou registrace) a poslední www.zdravibezleku.cz nahradí již překonaný  VitalityLifestyle.cz.

Technické možnosti prvního e-shopu jsou již na maximu, a tak jsme se rozhodli, že půjdeme dále a budeme se snažit držet krok s profesionálními e-shopy, které vám mohou nabídnout úplný komfort, a to jak v jednoduchém objednávání, placení, tak i volbě dodání zboží, které vám bude nejvíce vyhovovat.

Technologie e-shopů se dnes modernizují tak rychle, že specifické malé obchody nemají šanci konkurovat těm českým internetovým  ikonám, ale mají zase jednu výhodu, že v nich najdete sortiment, který  nemáte možnost zakoupit např. v žádné lékárně, a to jim umožňuje přežít i prosperovat s nabídkou unikátních produktů.

Nabídka tohoto e-shopu je zaměřená právě na unikátní produkty k jejichž distribuci mají oprávnění jen smluvně zavázaní distributoři.

Děkujeme předem alespoň za sledování vývoje e-shopu do doby, než Vás přesvědčíme o tom, že bude  koupě čehokoliv u nás  pro Vás výhodná a rádi se k nám vrátíte.

Proč mohou být produkty SiberiaHealth tak mimořádně účinné? Odpověď naleznete ve videu.


Tento e-shop využívá cookies a bez jejich použití není schopen fungovat. Nesouhlasím s použitím cookies na tomto e-shopu (zobrazí se prázdná stránka).

Souhlasím
Vyberu nastavení
Nesouhlasím