google-site-verification=CK5GsTVJRkQOAPJA0S7jEo-oN73UlOO0rhA2UA5ptnY

O firmě

Hodnocení obchodu na Zboží.cz

Je mi velkým potěšením Vás přivítat na mých osobních webových stránkách

 

jmenuji se Ing. Roman ČEKYL a jsem oficiálním distributorem ( ID 4365124) veškerého sortimentu společnosti Siberian Health, kterou jsem náhodně objevil na internetu v roce 2015. K velké škodě příznivců doplňků stravy tuto společnost a jejich unikátní produkty v ČR téměř nikdo nezná.

Sama společnost žádnou cílenou popularizaci v ČR v té době nedělala, a ač jsem milovníkem internetu jako nekonečného zdroje poznatků, objevil jsem většinu informací v češtině především z článků od ruské komunity, která v ČR trvale žije, obchoduje nebo jen pracuje. Ze začátku jsem jen informace četl a shromažďoval, neboť se o zdravý životní styl dlouhodobě zajímám a doplňky stravy k němu nerozlučně patří. Musím se přiznat, že jsem měl v tu dobu dost neopodstatněných pochybností o produktech právě z dalekých končin Ruska.

Možná z vlastní zkušenosti jste se setkali pro někoho s nadpřirozeným jevem, že intenzivní myšlenky na cokoliv se po nějakém čase setkají se skutečnostmi v různých podobách a zpravidla dojde k jejich naplnění. Tak se to stalo i u mě a byl jsem po nějakém čase telefonicky osloven neznámým člověkem, s jehož pomocí jsem měl možnost se po té dovědět vše, co jsem chtěl.

Po návštěvě zapadlé prodejny v pražské uličce, která mě doslova okouzlila vlídným domácím prostředím a personálem mluvícím lámanou češtinou, celý příběh končí tím, že jsem se rozhodl se společností spolupracovat a nenechat si osobní zkušenosti s jejich mimořádně účinnými produkty jen sám pro sebe.

Vždy jsem si v životě kladl větší cíle, a tak šíření dobrých rad jen v okruhu přátel a známých se mi zdálo nedostatečné, a tak jsem pro tyto účely zřídil e-shop a umožnil všem, kteří již mají rovněž pozitivní zkušenosti s doplňky stravy objevit něco opravdu mimořádného, což může mnoha lidem pomoci vyřešit jejich zdravotní problémy, které je dlouhodobě trápí.

Za dva roky, co jsem společnost poznal, udělala alespoň v mých očích takové pokroky, že by jí to mohly renomované společnosti závidět. Spolupracovat s takto úspěšnou firmou v celosvětovém měřítku je mi ctí a věřím, že až shlédnete některá videa, tak mi dáte za pravdu a rádi si nějaký jejich produkt vyzkoušíte.

Pokud se Vám budou zdát informace zveřejněné u produktů jako nedostatečné, není to tím, že jich máme málo, ale různá omezení z EU ohledně toho, co je a co není pravdivé tvrzení o účincích produktů nám všem jen komplikují život a možnost výběru a myslím, že 100% ochranu spotřebitele tak jako tak nezaručují. Legislativa EU platí pro všechny dotčené subjekty, takže se ji snažím max. plnit také a raději toho zveřejňuji méně než více.

Pro registrované klienty i bez jakéhokoliv nákupu mám připravené podrobnější informace, které Vám mohu na mail individuálně na požádání zaslat.

Snad jedinou menší komplikací může být to, že ne všechny tištěné materiály a videa jsou okamžitě k dispozici v češtině, ale i neznalost světových jazyků za nás již dnes vyřeší technika v podobě různých aplikací jako překladačů.

 

Jak si nastavit na YOU TUBE české titulky k videím ?

Spustěte video a v jeho dolní části klikněte na symbol ozubeného kolečka, objeví se tabulka, kde naleznete mimo jiné volbu nastavení "TITULKY" a u nich zpravidla přednastaveno   RUŠTINA (vytvořeno automaticky). Pokud to tak není a je přednastaveno "VYPNUTO", tak zatrhněte  volbu RUŠTINA a za slovem se objeví šipečka pro změnu jazyka, na kterou klikněte. Změnu jazyka provedete tak, že kliknete na volbu "AUTOMATICKÝ PŘEKLAD", který se v tabulce nově zobrazí  a v rozbalovací nabídce si vyberete jazyk překladu, jaký požadujete.

 

 

 

 

 


Tento e-shop využívá cookies a bez jejich použití není schopen fungovat. Nesouhlasím s použitím cookies na tomto e-shopu (zobrazí se prázdná stránka).

Souhlasím
Vyberu nastavení
Nesouhlasím