Siberian Wellness Synchrovitals VI (sklo), 60 kapslí

výrobce:
katalogové číslo:501204
EAN:
dostupnost: Skladem
cena bez DPH:435 Kč (16,73 €)

435 Kč (16,73 €)

Popis

Komplex č. 1. Složení: Glukosamin hydrochlorid (získaný z korýšů), extrakt z kůry vrby bílé, chondroitin sulfát, hydroxypropyl methylcelulóza.

Komplex č. 2. Složení: glukosamin hydrochlorid (získaný z korýšů), extrakt z luční byliny, chondroitin sulfát, hydroxypropylmethylcelulóza, extrakt ze šípku, barvivo: měďnaté komplexy chlorofylinů.

Složení

Komplex č. 1 (průhledné kapsle)

30 kapslí po 0,68 g

Složení: Glukosamin hydrochlorid (získaný z korýšů), extrakt z kůry vrby bílé, chondroitin sulfát, hydroxypropyl methylcelulóza.

SLOŽENÍ  OBSAH VE 1 KAPSLE:
Glukosamin hydrochlorid 288 mg
Extrakt kůry bílé vrby 180 mg
z toho salicin 18 mg
Chondroitin sulfát 99 mg

 

Komplex č. 2 (zelená kapsle)

30 kapslí po 0,7 g

Složení: glukosamin hydrochlorid (získaný z korýšů), extrakt z luční byliny, chondroitin sulfát, hydroxypropylmethylcelulóza, extrakt ze šípku, barvivo: měďnaté komplexy chlorofylinů.

SLOŽENÍ  OBSAH VE 1 KAPSLE:
Glukosamin hydrochlorid 298 mg
extrakt z Naťě Tužebníku jilmového (Filipéndula ulmária) 150 mg
z toho flavonoidy (v přepočtu na rutin) 2,2 mg
Chondroitin sulfát 90 mg
Extrakt z plodů šípků 50 mg

 

Celkové množství:

SLOŽENÍ   
Glukosamin hydrochlorid 586 mg
Chondroitin sulfát 189 mg

Způsob použití

Pro dospělé užívejte 1 čirou kapsli komplexu 1- ráno a 1 zelenou kapsli komplexu 2 - večer s jídlem, s trochou tekutiny. Uvedená denní dávka nesmí být překročená.

Upozornění

: neobsahuje lepek ani laktózu. Doplňky stravy by neměly být používány jako náhrada vyvážené, pestré stravy a zdravého životního stylu. Uchovávejte mimo dosah dětí. Jakákoli individuální nesnášenlivost by měla být před použitím konzultována s lékařem. Nevhodné pro osoby s omezenou glukózovou tolerancí, osoby se známým rizikem kardiovaskulárních onemocnění, osoby užívající léky na srážlivost krve, těhotné ženy, kojící ženy, děti a dospívající. Obsahuje kyselinu salicylovou. Uchovávat na chladném a suchém místě při pokojové teplotě nepřesahující 25 °C.

https://www.vitalitylifestyle.eu/