google-site-verification=CK5GsTVJRkQOAPJA0S7jEo-oN73UlOO0rhA2UA5ptnY

Možnosti dalších slev a výhod

05. 06. 2020, 19:06

Vážení klienti,

rádi bychom Vám nabídli i možnost nákupu speciálních zvýhodněných sad typu 3+1 zdarma, které nejsme ani jako oficiální distributor  schopni připravovat tak, jako výrobce. Společnost Siberian Health jako jedna z mála nebo dokonce jako jediná má i unikátní systém jednotných cen nákupních i prodejních. Tuto nedoceněnou výhodu zpravidla pochopí až Ti, co hodlají produkty nabídnout svým známým a dojde na otázku, kolik za to chceš, jaká je cena?

Mnoho lidí má problém cokoliv osobně prodat komukoliv, neboť má obavy z toho, že si dotyčný na internetu zjistí, kolik na tom vydělal. To u nás ale nehrozí, žádné nákupní ceny neutajujeme, neboť jsou stejné jako prodejní, což si každý může ověřit např. ve srovnávači cen Zboží.cz nebo Heuréka.cz. Až na nějaké mimořádné vyjímky nikdo nemá motivaci ceny jakkoliv upravovat.

Samozřejmě by mohl někdo namítnou, že nic není dokonalé a zřejmě existují rozdíly cen mezi státy. Ano, tato vyjímka opravdu existuje a bude existovat u každého zboří už jen z rozdílu výše DPH u jednotlivých států.

Možnosti nákupu zvýhodněných sad mají k dispozici jen kluboví členové. Nabídku a obsah těchto aktuálních sad naleznete na mateřských stránkách společnosti nebo i v sezoních katalozích např.o vánocích (viz. odkaz "Katalogy produktů").

Akční objednávky a speciální sady je nutné objednávat cestou speciálního odkazu  níže a je zde požadavek vyplnění klientských  údajů. Tento akt vás nezavazuje k dalším nákupům a nezískáte  jen přístup k aktuálním extra nabídkám, ale k dalším slevám zpravidla nejoblíbenějších produktů, které se periodicky každý měsíc mění.

Pozor novinka !

Abyste nemuseli pracně vyhledávat v mateřských stránkách dočasně slevněné produkty nebo produkty v akci, budou tyto speciální odkazy postupně uvedeny u každého produktu v záložce "Soubory a odkazy".

Jedinýn požadavkem společnosti je, aby první nákup budoucího privilegovaného klienta měl  hodnotu cca 850 Kč (odpovídá 30 bodům), čímž splní požadavky na přiznání pozdějších bonusů a slev na další nákupy dle stanov marketingového plánu společnosti.

Kliknutím na tento odkaz budete přeměrováni na stránku k zadání osobních údajů a na mail vám budou odeslané přihlašovací údaje pro  přístup k výhodným akčním  nabídkám a bonusům

Komentáře

Diskuze je prázdná.

Tento e-shop využívá cookies a bez jejich použití není schopen fungovat. Nesouhlasím s použitím cookies na tomto e-shopu (zobrazí se prázdná stránka).

Souhlasím
Vyberu nastavení
Nesouhlasím