úterý 8. prosince 2015

Kyäni SUNRISEObsah balení: 30 ks 30 ml sáčků

Kyäni Sunrise™ je chutný nápojový doplněk stravy vyrobený z koncentrátů a extraktů z vybraných bobulových plodů a ovoce s přidanými vitamíny.

Specifickou složkou jsou divoké aljašské borůvky bohaté na antioxidanty, které se ručně sbírají na Aljašce. Kyäni Sunrise™ je přírodně doslazený hroznovou šťavou a fruktózou a smíšený s přidanými ovocnými šťávami a rostlinnými extrakty.

Kyäni Sunrise™ má bohatou ovocnou chuť. Doporučujeme vám, abyste pili jeden 30 ml sáček Kyäni Sunrise™ každé ráno, abyste zabezpečili svému tělu nejlepší začátek dne.

Klidně smíchejte svůj Kyäni Sunrise™ s vodou nebo ho přimíchejte do jídla. Milujeme spůsob, kterým přirozeně osladí náš ranní jogurt!

Kyäni Sunrise™ je vyrobený z ovoce - takže nezapomeňte svůj ranní sáček zatřepat a promíchat!

Kyäni Sunrise™ vám dodá:

Vitamín A, vitamín E, vitamín C, vitamín D, vitamín B1 (Tiamín), vitamín B2 (Riboflavín), niacín, vitamín B6 (Pyrodoxíne-hydrochlorid), vitamín B12 (Kyanokobalamín), kyselinu pantoténovú, kyselinu listovú, biotín, taurín, inositol

Přísady:

Voda, fruktóza, koncentrát šťávy z bílého hrozna, taurín,koncentrát z borůvkovéj šťávy, koncentrát z červených malin, koncentrát šťávy z granátového jablka, kyselina citrónová (okyselovací prostředek), přirozená příchuť z tropických bobulových plodů, přirozené barvivo z mrkve a čierného rybízu,aljašská divoká borůvka, kyselina askorbová (vitamín C), cholin bitatrát, xantánová guma (zahusťovač), vitamín E (d-alpha tokoferol acetát), přírodné stopové minerály, para amino benzénová kyselina (PABA), prášek z aloe vera, inosit, niacinamid, kalcium D-pantotenát (Vitamín B5), sorban draselný (konzervační látka), vitamín A palmitát, šťáva z noni, cyanokobalamín (Vitamín B12), Pyrodoxín-hydrochlorid (Vitamín B6), ovocný extrakt ze semen hroznů, tiamín mononitrát, prášek z brusinek, riboflavín (Vitamín B2), biotín, bobule lychii (Goji), extrakt ze semen hrozna, extrakt ze slupek hroznů (Polyfenol), cholekalciferol (Vitamín D3), včelí propolis, kyselina listová.

Zapamatujte si, že dietní doplňky stravy jsou jídla, které se speciálně vybraly na přidání hodnoty do vaší stravy popřípadě diety. Nejsou léčivem a nejsou určené jako náhrada dobré vyvážené stravy nebo diety. Společnosť Kyäni nemůže poskytovat lékařské rady o našich produktech. Pokud byste měli jakýkoliv dotaz nebo obavy z používaní našich produktov, poraďte se s vaším všeobecným lékařem.

Podrobnější informace i ke stažení zde

Produkt lze zakoupit v e-shopu VitalityLifestyle.cz

Žádné komentáře: