neděle 28. června 2015

Gummy Kids - vitamíny pro děti

Můžete si připomenout scénu, kdy vaše dítě nechtělo jíst zeleninu a ovoce? To je situace, kdy používáte výrok „…pokud teď sníš špenát, dostaneš nějakou sladkost, tu, kterou máš tak rád,“ a někdy i to je marné. Máme pro vás dobrou zprávu: od této chvíle již nebude potřeba oddělovat to, co je chutné, a to, co je zdravé.


Zkuste naše řešení bez nářků a pláče 


Ano, je možné, že zároveň je něco chutného zdravé nebo něco zdravého chutné?

Náš multivitaminový produkt vyrobený pro děti, Gummy Kids, je opravdu lahodný a snadno se žvýká, protože je vyroben ze želatiny. Různé figurky dinosaurů vypadají zábavně, a tak můžete své děti učit o zdraví hravým způsobem!

Přírodní chuť a barva
Gummy Kids neobsahují umělá barviva nebo umělá ochucovadla. Barevného vzhledu žvýkacích vitaminů jsme dosáhli přírodním způsobem, například dodáním koncentrátu šťávy z černé mrkve nebo koncentrátu ovoce s nachovou barvou. Chuť dodávají přírodní třešně a pomeranče a přírodní směs ovoce.

Extra vitamin D

Gummy Kids obsahují D3, nejúčinnější formu vitaminu D. O tom, jaké pozitivní účinky má vitamin D na dospělé i děti, jste mohli číst v různých diskusích již dříve. Bez snahy o úplnost stojí za to zdůraznit, že správný příjem vitaminu D má pozitivní vliv na vývoj kostí a svalů, činnost imunitního systému, přitom může snižovat riziko vzniku dětské cukrovky a některých psychických chorob.

Multivitaminy v každém ročním období

V dnešní době má obsah živin v půdě daleko do hodnot v minulosti; a navíc již snížené množství vitaminů v ovoci a zelenině se ještě dále snižuje při jejich transportu, zpracování a vaření, takže doplňování vitaminů může být nezbytné nejen v zimě, ale také v létě, v období, kdy dozrává ovoce.
Gummy Kids je multivitaminový produkt, který obsahuje směs vitaminů A, C, D, E, B6 a B12 a také kyselinu listovou, jód, zinek, biotin a kyselinu pantothenovou, tedy nezbytné vitaminy, minerály a stopové prvky v takovém poměru, že napomáhají vyváženému vývoji dětí a vytváření jejich odolnosti.
Zvolte si naše nové, chutné žvýkací vitaminy a již během léta začněte posilovat imunitu svého dítěte!
Věděli jste, že jeden kelímek (100 g) zdravého ovocného jogurtu obsahuje až 13 g polysacharidů, zatímco 1 kus Gummy Kids jich obsahuje pouze 1 g?

Rodiče, pozor!
Produkt je sladký a pro děti zvláště přitažlivý a chutný!
Prosím, abyste zabránili nadměrné konzumaci nad doporučené denní dávky, skladujte jej mimo dosah dětí!

Udělejte svým dětem radost a překvapte je nákupem produktu za zvýhodněnou cenu na odkazu: http://vitalitylifestyle.bestofvitamin.com/products/gummy-kids-pack


Žádné komentáře: