čtvrtek 30. dubna 2015

Hubnutí do plavek


Každým rokem se na trhu objevují stále novější a novější přípravky, jídelníčky a recepty na hubnutí. Nabídka je už natolik široká, že mnohdy už ani nevíme, co a jak bychom měli vyzkoušet. Naše touha po zhubnutí bývá mnohdy tak silná, že dobře znějící přísliby, příběhy o úspěšném zhubnutí anebo zkušenosti našich známých nás nutí začít s předem nepromyšlenou dietou. Určitě jste už i Vyvyzkoušeli řadu diet, přičemž při většině z nich bylo nutné hladovět, případně jste pak po rychle dosaženém výsledku přibrali následně ještě víc, než jste vlastně shodili.
Co je vlastně příčinou tohoto efektu? Když začnete držet dietu, vyplácí se naplánovat nejen to, kolik kilo byste chtěli zhubnout, ale také to, jak dlouho budete schopni udržet svoji formu!
Které faktory zabraňují tomu, aby byla dieta úspěšná?
  1. Pokud svůj organismus nepřipravíte na hubnutí alkalizací – špatně zvoleným jídelníčkem během hubnutí jen dále překyselujete svůj organismus, přičemž Vás trápí stále větší vlčí hlad…
  2. Pokud svůj organismus nastavíte na úsporný režim – dostavují se stále úpornější návaly hladu, ovšem navzdory tomu hubnete stále méně, přičemž se už jen vyčerpaně vlečete…
  3. Pokud očekáváte 100% zázrak za 0% vynaložené námahy – pokud užíváte „zázračné přípravky“ a pak v naději čekáte na výsledek – samozřejmě marně…
Držte tedy dietu s rozumem! Netrapte se zbytečně! Připravte svůj organismus na dietu! Při přípravě naši nabídky Buď FIT! jsme se snažili o to, abyste úspěšně zdolali všechny překážky zabraňující úspěšnosti diety a připravili svůj organismus na hubnutí.
  1. Alkalizace! Překyselený organismus nemůže zhubnout! Přítomnost toxických látek může způsobovat řadu problémů, přičemž přítomné usazeniny odpadních látek – může se jednat až o několik kilogramů – zabraňují vstřebávání užitečných látek, minerálů a vitamínů. Proto se nejprve musíte zbavit toxických látek a usazených odpadních látek. Pak lze počítat s mnohem úspěšnější dietou, protože vstřebávání bude efektivnější. Překyselený organismus nemůže začít hubnout. Liquid Chlorophyll pomůže upravit pH rovnováhu organismu, což představuje první krok k úspěšnosti diety, a následně pomůže udržovat optimální pH, aby vše, co učiníte v zájmu snížení hmotnosti, přineslo viditelné a trvalé výsledky.
  2. Konzumujte tolik vlákniny, kolik jí udržuje v aktivitě Vaši látkovou výměnu, anebo můžete ovlivnit zrychlení jejího tempa. To ovšem při stravě s nízkou kalorickou hodnotou prakticky není možné zajistit – jsou k tomu potřebné koncentrované doplňky výživy. Slim Formula je přípravek s nejkomplexnějším účinkem při redukci hmotnosti: snižuje chuť do jídla, je bohatý na vlákninu, spaluje tuky, obsahuje složky podporující trávení, navíc obsahuje také L-karnitin, který proměňuje nadbytečný tuk na energii. Zelený čaj, který Slim Formula rovněž obsahuje, patří mezi nejoblíbenější složky přípravků podporujících hubnutí.
  3. Vzdejte se sladkostí! – víme, že to není lehké, ale je to nutné! Při tom Vám může pomoct Organic Acai. Užívejte Acai, pokud máte pocit, že se sami nedokážete vzdát sladkostí! Snižuje hladinu cukru v krvi a inzulinu nalačno, a rovněž zmírňuje nárůst hladiny cukru v krvi po jídle, čímž současně snižuje pocit hladu. Jeho největší výhodou je to, že ani nepomyslíte na čokoládu… V současnosti je Acai nejoblíbenějším ovocem s účinky redukujícími hmotnost, a kromě jiného je také výtečným zdrojem antioxidantů.
  4. Sbohem celulitido! – Používejte denně C-RX krém, aby Vaše pleť zůstala i během hubnutí napnutá, a podpořte co nejrychlejší odstranění celulitidy také lokálním ošetřením – abyste se na dovolenkovou sezónu dostali do top-formy jak zvenčí, tak i vnitřně!
  5. EXTRA TIP! Pokud se chcete zbavit větší nadváhy, doplňte si svůj balíček o další produkty, například o přípravek Chromium Max. Je to vynikající spalovač tuků! Pokud pravidelně sportujete, pak přímo před tréninkem užijte +2 kapsle navíc. Vždycky je nutné zapít velkou sklenicí vody! Chromium Max se vyplatí užívat i lidem, kteří nemohou pravidelně sportovat, jelikož zmírňuje výkyvy hladiny cukru v krvi, čímž předchází nezvladatelným návalům hladu.
DOPORUČENÉ DÁVKOVÁNÍ:
Liquid Chlorophyll – ráno a večer 2x2 čajové lžičky. EXTRA TIP: vezměte si 1,5 litrovou láhev a naplňte ji vodou. Přidejte do ní dvě lžíce Chlorophyllu a v průběhu dne pijte takto připravený nápoj. Pokud tak učiníte, ráno a večer postačuje užívat jednu čajovou lžičku Chlorophyllu. Tímto způsobem nejenže alkalizujete, ale zabezpečením pitného režimu se postaráte také o vylučování toxických látek z organismu.
Slim Formula – 1-2 tablety ½ hodiny před jídlem, zapíjet větším množstvím tekutiny
Organic Acai –1 polévková lžíce ráno a večer
Chromium Max – 2-2 kapsle půl hodiny před jídlem + 2 kapsle před sportováním
Veškeré produkty nakoupíte v e-shopu a při objednávce nad 850 Kč dokonce za velkoobchodní ceny  http://vitalitylifestyle.bestofvitamin.com/

Žádné komentáře: