pondělí 3. listopadu 2014

Produkty Calivita na hubnutí

Mnozí z nás si myslí, že naši nadváhu zapříčiňuje nadměrná konzumace sladkostí. Jiní se zas domnívají, že jsou závislí na uhlohydrátech a nemají nejmenší chuť celý život hladovět, proto s dietami raději ani nezačínají.
Nejčastějším problémem při našich pokusech o držení diety je to, že zkoušíme "zázračné diety“, o nichž jsme se dočetli v časopisech, které jsme si stáhli z internetu a s jejichž pomocí, samozřejmě, už mnozí lidé zhubli.Často se stává i to, že naše dieta je postavená především na mylném principu, podle něhož vůbec nic nejíme, tedy hladovíme. A to už opravdu nevede k úspěchu.
V těchto případech by bylo vhodné zjistit, co nám brání v dosažení úspěšnosti diety:Mlsání? - Pravidelně sportujete, dietu byste také byli schopni dodržovat, ale neustálý pocit hladu Vám nedovolí soustředit se na práci, učení či jiné povinnosti. Možná právě chuť na sladké stojí v cestě Vašemu hubnutí, přičemž si s tím vůbec neumíte poradit. Právě pravidelné mlsání je tím, co Vám může výrazně zabraňovat v úspěšné dietě, takže se kýžený účinek nemusí vůbec dostavit.Nedostatek pohybu? - Váš věk, celkový zdravotní stav, vaše tělesná hmotnost anebo denní režim Vám nedovolují pravidelně sportovat.Ovšem bez potřebného pohybu je i hubnutí mnohem obtížnější.Překyselený organismus? - Máte pocit, že máte pod kontrolou chuť do jídla i mlsání, zároveň také pravidelně sportujete, a navzdory tomu všemu ne a ne zhubnout. Pravděpodobně Vám v hubnutí zabraňuje překyselení organismu, které způsobuje, že vysněný účinek se nedostavuje.


Koupit

Žádné komentáře: