sobota 21. června 2014

Užijte si léto bez pupínků


Ačkoliv se o tom příliš nemluví, tak to, jak se většina lidí cítí, závisí na jejich vzhledu. K němu také patří zdravá a čistá pleť. Během dospívání a dokonce i později znamená přítomnost, ošetřování a ukrývání skvrn stálý problém. A navíc je akné v létě vidět nejen na obličeji, ale takénámšaty méně zakrývají ramena a záda, což může mnoha lidem ztrpčovat dovolenou. Důvodem jsou hormonální a individuální faktory a také životní prostředí. Na stav kůže mají ale vliv i léky (např. steroidy) a výživa. Vitaminy, minerály a antioxidanty mohou situaci zlepšovat. Podívejme se nyní na to, jak bojovat za čistou pleť, abychom si mohli léto užít bez starostí!
Vnější pomoc
Zevně si můžete pomoci, pokud si při čištění a ošetřování svého obličeje vytvoříte správný postup. Naše produktová řada Aquabelle vás v tomto úsilí může podpořit, protože jojobový olej v obličejovém krému a čistící emulzi je účinný proti bakteriím, které vyvolávají pupínky, a zároveň čistí a vyživuje kůži. Lokální ošetření pupínků je rovněž možné za pomoci bylinných přípravků. Olej oregano a extrakt z česneku mají výrazný účinek proti mikrobům, a tak mohou napomáhat při vnějším ošetření pupínkůa ranek.
Správně se stravujte!
Vnitřně se proti pupínkům můžete, pokud je to třeba, chránit správným jídelníčkem a doplňky výživy. Ačkoliv existují velké individuální rozdíly, všeobecně platí, že příliš kořeněná a mastná jídla (bohatá na nasycené mastné kyseliny) stav vaší kůže příliš nezlepší. Správné doplňování bílkovin, zvláště argininu (svitaminem C), přispívají k syntéze kolagenu, který je zodpovědný za pružnost pokožky a léčí jizvy způsobené pupínky. Nenasycené mastné kyseliny omega-3, jako je EPA a DHA, mohou snižovat zánětlivost a podporovat hojení jizev způsobených pupínky.
Detoxikujte!
Mnoho lidí vsadí na účinky detoxikace, kterou se snaží provádět vnitřně za pomoci látek působících proti mikrobům (jako je česnek, hřebíček a extrakt z grapefruitových semínek, které jsourovněž dostupné v produktu ParaProteX), zvýšením příjmu vlákniny a obnovou střevní flóry a současnou konzumací 2-3 litrů tekutin denně.
Mějte krásnou pleť!
Pro krásnou pleť je nepostradatelný správný příjem minerálů. Kromě dalších prvků se na dělení kožních buněk podílejí vápník, zinek, železo a měď. Ty jsou spolu se selenem nezbytné pro zdraví vlasů a nehtů a nacházejí se v našem produktu s komplexními minerály Power MinsPro to, abyste získali a udrželi si krásnou pleť (a také vlasy a nehty), jsme zvláště vyvinuli Beauty Formula. Vitaminy A, B a C v produktu přispívají k obnově a zdraví kůže,zatímco minerály a extrakt z přesličky rolní podporují tvorbu kolagenu, který zodpovídá za pružnost a hydrataci kůže. Mít kůži bez poskvrny není nemožné a přirozeně tomu lze, jako obvykle, napomoci. A to je na vás!
Upozornění!
Arginine Plus:Nedoporučuje se pacientům s cukrovkou, protože může narušovat vylučování inzulinu! Nedoporučuje se během těhotenství a kojení! Osoby, které užívají léky na vysoký krevní tlak, diuretika a léky proti srážlivosti krve, by se měly dříve, než začnou užívat arginin, poradit s lékařem.
ParaProteX: Užívání přípravku nenahrazuje lékařské vyšetření a konzultaci s vaším lékařem! V případě, že ve svém těle pozorujete jakékoliv známky přítomnosti střevních parazitů, okamžitě vyhledejte svého lékaře.
Oregano Oil:Nedoporučuje se těhotným a kojícím ženám! Buďte zvláště opatrní, aby se produkt nedostal do kontaktu s očima nebo se sliznicí.
Garlic Caps:Přípravky s obsahem česneku by se vždy měly užívat s dostatečným množstvím vody nebo ovocného džusu. Pokud máte problémy se srážlivostí krve nebo máte jít na plánovanou operaci, měli byste se rozhodně před užíváním česnekových přípravků poradit se svým lékařem. Lidé, kteří jsou na česnek alergičtí a/nebo ti, kteří jsou citliví na jakoukoliv látku z čeledi liliovitých (Liliaceae), by se měli snažit užívání tohoto produktu vyvarovat. Kojící matky by si měly uvědomit, že některé látky z česneku se mohou uvolňovat do mateřského mléka.
Omega 3 concentrate:Nenasycené mastné kyseliny jsou velmi citlivé na škodlivé účinky volných radikálů, proto se tomu, kdo užívá velké množství omega 3 mastných kyselin, doporučuje současně užívat antioxidanty.

Výše uvedené produkty můžete zakoupit přímo od oficiálního distributora na odkazu:

http://vitalitylifestyle.bestofvitamin.com/

Žádné komentáře: