úterý 24. června 2014

TRIGELM

Třífázová protiparazitní kúra

16ti denní třífázová kúra určená pro korekci  a prevenci parazitů v organizmu
Trigelm je účinný přírodní preparát k léčbě parazitózy. Zatímco přípravky na chemické bázi jsou pro lidské zdraví poměrně nebezpečné díky svým nežádoucím vedlejším účinkům a některé bylinné medicíny jsou často používány lidmi neopatrně, většinou z neznalosti, Trigelm nabízí účinný třífázový program, který působí dlouhodobě, poskytuje maximální terapeutický a profylaktický účinek a působí bez negativních dopadů. Preparát je založen na třech tvz. Formulích, jejichž dávkování a složení je optimalizováno pro 16ti denní kúru.

I. etapa: Pročištění tlustého střeva a žlučových cest
Trigelm Formule 1: Prameny čistoty
Hlavním cílem tohoto rostlinného komponentu je komplexní příprava střev a žlučových cest k nasazení dalších aktivních antiparazitních částí. Napadený parazit způsobuje střevní zácpu a křeče v oblasti žlučových cest. Tuto obranu je nutné nejdříve zlikvidovat, protože jinak by antiparazitní přípravek nebyl schopen dostat se přímo k parazitům kvůli zablokovaným cestám. Proto by jakékoliv protiparazitní programy měly začínat očistou střev a obnovou normální průchodnosti žlučových cest. Rostlinný komplex Trigelm, jeho první Formule, zajišťuje důkladnou přípravu střev pomocí vlastností takových bylin jako jsou kasie, jetel, lopuch a lékořice. Obnova průchodnosti žlučových cest a aktivace vylučování je zajištěna pomocí chrpovníku, rdesna ptačího, třezalky, prorostlíku, smilu a lípy.
Kromě toho většina složek první Formule Trigelmu již během fáze očisty začíná vytvářet antiparazitní pozadí, což vede ke zrychlení následujících fází antiparazitní očisty. Takovýto lehký antiparazitní účinek na parazity střev a žlučových cest zajišťují rostliny jako jsou chrpovník, krvavec a třezalka.

II. etapa: Antiparazitní úder
Trigelm Formule 2: Fytopar
Úkolem druhé fáze je provést krátký, ale velmi účinný antiparazitický úder. Je dobré vědět, že užívání (dokonce i) přírodních rostlinných antiparazitických přípravků by mělo být časově omezeno. Proto jsou ve složení druhé Formule Trigelmu koncentrovány nejsilnější protiparazitické složky, jejichž aktivita je umocněna díky připravenosti střev a žlučových cest první Formulí.
Extrakt jadérek divokého grapefruitu je v současné době jedním z nejúčinnějších přípravků na eliminaci střevních parazitů. Jeho účinek je navýšen pomocí ještě jedné silné rostliny s antiparazitickými účinky – vratiče. Květy vratiče jsou velmi účinné na parazity v žlučových cestách. Aby bylo dosaženo maximálního účinku, je potřeba je kombinovat se žlučopudnými přípravky a z tohoto důvodu je ve složení druhé Fromule obsažen extrakt z artyčoku.
Protože přírodní antiparazitické přípravky ničí jen nedospělé parazity a ty dospělé jen na čas zastaví, tak se v průběhu užívání druhé Formule pokračuje v užívání Formule první, která včas odstraní parazity tím, že je zbaví schopnosti udržet se ve střevech.

  
III. etapa: Rehabilitace a sekundární prevence
Trigelm Formule 3: Enterovit
Hlavním cílem třetí fáze je zajistit obnovu mikroflóry střev a po agresivní antiparazitické terapii také zajistit snížení antiparazitického pozadí, aby z jedné strany nedošlo k toxickému účinku na organismus a z druhé strany aby byly zničeny zbytky parazitů, které se nacházejí v těžko dostupných místech žlučových cest. Přesně tak působí rostlinný komplex třetí Formule Trigelmu.
Extrakty z heřmánku lékařského, smilu a máty peprné ve spojení s hřebíčkovým medem zajišťují silnou očistu žlučových cest a také mají jemný antiparazitický účinek. Kromě toho, tyto rostliny podporují obnovu střevní mikroflóry, která během agresivní antiparazitní terapii trpí.
Velkou výhodou antiparazitického programu Trigelm je, že výše popsané procesy nejdou jeden za druhým (jak to bývá u jiných analogických antiparazitických komplexů), ale navzájem se překrývají. Dochází tak k zesílení vzájemného účinku a kúra je krátká a vykazuje jednoznačné výsledky.
Otázka parazitů je pravděpodobně mnohem komplikovanější, než na první pohled vypadá. V Rusku je ze 70 zaznamenaných typů 30 rozšířených, ale jen 12 z nich jsou předmětem oficiální evidence. Projevy parazitóz jsou rozmanité a různorodé, diagnostické metody mnohých z nich jsou poměrně složité a v některých případech se nevyvíjí - vede to k podcenění vlivu parazitů na náš organizmus.
Naprostá většina parazitů se do těla dostává ústy, obvykle s potravou. Je proto velmi důležité o přítomnosti parazitů vědět a včas vytvořit nepříznivé podmínky pro jejich vývoj a šíření.
Způsob užívání: dle přiloženého dávkovacího kalendáře (vnitřní list originální příručky).

Složení:
Formule 1: listy rdesna ptačího (truskavce) (Polygonum Aviculare), sušený vodně alkoholový extrakt z listů třapatky úzkolisté (Echinacea Angustifolia), listy jetele červeného (lučního) (Trifolium Pratense), listy přesličky rolní (Equisetum Arvense), brusinkové listy (Vaccinium Vitis-Idaea), kořen lékořice lysé (Glycyrrhiza Glabra), kořen lopuchu většího (Arctium Majus), listy třezalky tečkované (Hypericum Perforatum), kořen krvavce totenu (Poterium Officinale), lipový květ (Tilia Cordata), listy černého rybízu (Ribes Nigrum), listy zábělníku bahenního-mochna bahenní (Comarum Palustre), želatina, glycerin, voda.
Formule 2: výtažek jadérek grapefruitu (Citrus paradisi), výtažek listů artyčoku zeleninového (Cynara scolymus) ,Květ vratiče (Flores tanaceti vulgaris), želatina, glycerin, voda.
Formule 3: med přírodní, koncentrovaný výtažek listů máty peprné (Mentha piperita L.), koncentrovaný výtažek květů heřmánku lékařského (Chamomilla recutita (L.) Rauschert), koncentrovaný výtažek květů smilu písečného (Helichrysum arenarium (L.) Moench).
Obsah balení: Formule 1: 30 želatinových kapslí po 320 mg, Formule 2: 60 želatinových kapslí po 123 mg, Formule 3: 200 g, dávkovací lžička, originální příručka s dávkovacím kalendářem.
Doporučení: Ujistěte se, že netrpíte nesnášenlivostí na jednotlivé komponenty přípravku
V průběhu kúry zvyšte příjem tekutin (čistá voda, zelený čaj, bylinkový čaj). Je to pro zlepšení procesů čištění, i pro odstranění možných příznaků intoxikace v souvislosti se smrtí parazitů. Nejlépe alespoň
2 litry denně. Před nasazením kúry Trigelm 10-14 dnů připravte své tělo. Provádějte činnosti zaměřené na očistu. Pijte očistné čaje ( Am jaterní čaj), upravte stravu, atd. U dospělých k prevenci parazitárních onemocnění se doporučují nejméně dvě kúry založené na přípravku Trigelm ročně – na jaře a na podzim
Přípravek mohou užívat děti jen od 7 let věku, v menších dávkách v závislosti na jejich stáří a hmotnosti!

Objednávky tohoto produktu zasílejte na e-mailovou adresu:
zdravi-info@seznam.cz, cena produktu je 913Kč včetně DPH bez poštovních nákladů. Zboží zasíláme na dobírku. V Praze je možné i osobní předání na základě předchozí dohody.


Žádné komentáře: